TOK UTAKMICA: Tuzla City - Sloboda 1.0, Široki Brijeg - Krupa 2:2, Borac - Olimpik 3:0
Odigrana su tri meča 25. kola Premijer lige BiH u fudbalu.
11.04.2021. u 14:45

Tuzal City je u derbiju bio bolji od Slobode, Široki Brijeg je kiksao protiv Krupe odigravši 2:2 na Pecari, dok je Borac bio siguran protiv Olimpika - 3:0.

Tekstualne prijenose utakmica 25. kola mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

________________________________________________________________

Kraj u Banjoj Luci, gdje je Borac slavio sa 3:0.

90. minut: GOOOOOOLLLLLLLL! Uzelac pogađa za 3:0.

64. minut: Mehanović je bio u situaciji jedan na jedan sa Kačavendom, ali je golman Olimpika odbranio njegov udarac.

49. minut: GOOOOOOOLLLLLLLL! Borac vodi 2:0, Dejan Meleg je strijelac.

48. minut: Velika prilika za Borac. Mehanović pogađa stativu.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme u Banjoj Luci.

43. minut: Glavom je pokušao Bajraktarević, ali je šutirao preko gola Borca.

35. minut: Šišić je uputio prvi udarac ka golu Borca, ali Pavlović brani.

33. minut: Novi pokušaj Ziljkića, ali Kačavenda ponovo brani.

26. minut: GOOOOOOOOOLLLLLLLLL! Borac vodi golom Ćosića. Defanzivac Borca ostao je sam na drugoj stativi nakon kornera Zakarića i lako je glavom poslao loptu u mrežu. Kakva greška odbrane Vukova.

25. minut: Ziljkić je pokušao iznenaditi Kačavendu, ali je golman Olimpika na mjestu.

17. minut: Mehanović je šutirao mlako, Kačavenda brani pokušaj napadača Borca.

15. minut: Bez većih uzbuđenja u Banjoj Luci.

1. minut: Počeo je meč Borac - Olimpik. Nema zvaničnog objašnjenja zašto je kasnio meč, ali vjerovatno zbog TV prijenosa, jer se odužila košarkaška utakmica Crvena zvezda - Igokea.

19:03 sati: Početak utakmica u Banjoj Luci kasni!

90. minut: GOOOOOOLLLLLLLLLLL! Krupa je izjednačila. Kraj na Pecari - 2:2!

76. minut: Velika prilika za Široki, ali Marko Jurić nije dobro šutirao iz gotovo mat pozicije.

70. minut: GOOOOOOOOOOLLLLLLLL! Široki je preokrenuo. Kolak je postigao autogol. Dobra akcija Širokog, Medić je ubacio, ali Kolak loše reagira i lopta ulazi u gol

59. minut: Kolak brani pokušaj Jurilja. Obojica čuvara mreža briljiraju na Pecari.

55. minut: Vukmanović u još jednoj šansi, ali ponovo Miškić brani.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme na Pecari.

37. minut: Po jednu sjajnu priliku imali su Krupa i Široki Brijeg, ali Miškić i Kolak uspjeli su spasiti svoje golove.

21. minut: GOOOOOOOOLLLLLLLLL! Široki je izjednačio preko Zachare.

18. minut: GOOOOOOOOLLLLLLLLL! Krupa vodi. Pogodio je Dujaković! Poslije jednog ubačaja sa desne strane matirao je Miškića za 0:1.

8. minut: Velika šansa za Krupu. Dujaković šutira zamalo pored stative nakon ubačaja s lijeve strane.

1. minut: Počeo je meč na Pecari između Širokog Brijega i Krupe.

16:56 sati: Završen je meč na Tušnju. Tuzla City je slavio sa 1:0.

94. minut: Sudija Bandić spasio je Džafića, koji je očito izgubio svijest.

90. minut: Isključen je Balić, fudbaler Slobode.

82. minut: Šansa za Slobodu, ali Mujagićev udarac je izblokiran.

74. minut: Doffo je iz dobre prilike slabo šutirao.

68. minut: GOOOOOOOOOLLLLLLL! Tuzla City vodi protiv Slobode, Brkić je bio strijelac sa bijele tačke.

66. minut: Penal za Tuzla City! U borbi za loptu Ramića i Jusića, napadač domaćih je pao, a sudija Bandić pokazao je na kreč.

58. minut: Dvije poluprilike pred golom Tuzla Cityja, ali nije bilo promjene rezultata.

56. minut: Bez uzbuđenja u deset minuta drugog dijela.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme na Tušnju - bez golova.

41. minut: Barišić je u posljednji tren izblokirao pokušaj Maksimovića. Korner je za Slobodu, ali bez uzbuđenja.

34. minut: Mehidić je uhvatio volej, ali Golubović sjajnom reakcijom spašava Slobodu.

31. minut: Nakon kornera Crnkić je slabo šutirao.

29. minut: Domaći su tražili penal nakon šuta Ramića, ali Bandić je samo odmahnuo rukom.

17. minut: Nova opasnost pred golom Tuzla Cityja, ali udarac Balića odlazi preko gola.

14. minut: Žuti karton dobio je Balić.

9. minut: Crnkić je bio u dobroj prilici pred golom Slobode, ali je loše šutirao.

2. minut: Sloboda je imala veliku priliku. Kurtalić je pogodio prečku. Nakon dva uzastopna kornera, u gužvi pred golom Muminovića najbolje se snalazi Kurtalić i pogađa prečku.

1. minut: Počeo je meč na Tušnju.

14.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica 25. kola Premijer lige BiH.