Futsal EURO
TOK UTAKMICE/Bosna i Hercegovina - Azerbejdžan 2:4
Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je posljednji meč na Evropskom prvenstvu, gdje je sudjelovala kao debitant.
29.01.2022. u 17:16

Bh. selekcija poražena je od Azerbejdžana rezultatom 4:2 tako da takmičenje završava bez bodova na kontu.

Tekstualni prijenos mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

______________________

KRAJ.

40. minut: Azerbejdžan postiže četvrti gol.

40. minut: Maestralna odbrana Huseynlija, zaustavio je udarac Kahvedžića.

38. minut: Dobra prilika za poravnanje, ali udarac Jelića odlazi malo pored gola.

33. minut: Azerbejdžan opet vodi. Vilela je strijelac.

32. minut: GOOOOL. BiH koristi igrača više. Kahvedžić pogađa za poravnanje.

31. minut: Drugi žuti karton za Felipinha. Azerbejdžanci s igračem manje dvije minute, ili manje ako bh. tim postigne gol.

27. minut: U jeku napada BiH, brz kontranapad Azerbejdžanaca, a Galić brani zicer Chovdarovu.

24. minut: Felipinho nije iskoristio zicer nakon kornera. Dosta sreće za Zmajeve.

21. minut: Nastavljena je utakmica.

Kraj prvog dijela u Amsterdamu.

19. minut: Aladžić šutira snažno, ali pored gola.

12. minut: GOOOOL. Radmilović pogađa.

12. minut: Penal za BiH.

11. minut: Azerbejdžanci su uduplali vodstvo. Eduardo je pogodio. Radmilović je reklamirao prekršaj, sudije se nisu oglasile.

7. minut: Azerbejdžan iz prvog pravog pokušaja dolazi do gola. Efektno je pogodio Bolinha.

5. minut: Pokušaj Boškovića ide tik pored gola.

1. minut: Počeo je susret.

17:28 Navijači BiH u dvorani u Amsterdamu.

17:25 U toku je intoniranje himni. "Jedna si jedina" odjekuje dvoranom.

17:16 Futsaleri BiH imat će podršku navijača. Duel sa Azerbejdžanom igra se u Amsterdamu, za razliku od prva dva meča koja su odigrana u Groningenu.