Prva liga FBiH
TOŠK uvjerljivom pobjedom nad Goraždem preuzeo lidersku poziciju
U posljednjem susretu petog kola Prve lige FBiH fudbaleri TOŠK su na svom terenu s 3:0 savladali Goražde.
12.09.2021. u 18:51

VEZANI TEKST - Golijada i veliki preokret u Srebreniku, Igman zadržao lidersku poziciju

Zahvaljujući uvjerljivoj pobjedi i boljoj gol-razlici u odnosu na Igamn, tim iz Tešnja je preuzeo lidersku poziciju na tabeli.

TOŠK je poveo u osmoj minuti golom Selmira Mahmutovića, a isti igrač pred kraj prvog dijela udvostručio prednost domaćeg sastava.

Sejmenović je golom u 60. minuti ovjerio pobjedu domaćeg sastava, da bi hat-trick Mahmutović spriječile prvo prečka, a zatim i stativa. mogao upisati i hat-trick, ali do kraja meča je pogodio prečku i stativu.

U narednom kolu TOŠK će u goste Travniku, dok će Goražde nakon dva vezana poraza ugostiti četvrtoplasiranu Gradinu.