Prva liga FBiH
Uvjerljive pobjede TOŠK-a i Travnika, majstorija Šehića obilježila početak sezone
10.08.2019. u 20:01

Novu sezonu Prve lige FBiH fudbaleri TOŠK otvorili su pobjedom u gostima kod Igmana iz Konjica.

Identičnim rezultatom je trijumfovao povratnik u ovaj rang. Travnik je bio bolji od Bratstva, dok je drugi novajlija, Radnik iz Hadžića, poražen s 2:1 od GOŠK-a na domaćem terenu.

Radnik je poveo fantastičnim golom Benjamina Šehića, no gosti iz Gabele su uspjeli kreirati peokret u nastavku utakmice.

Derbi između Jedinatva i Zvijezde je okončan s 1:1, dok je Olimpik s 0:1 trijumfovao u gostima kod Slavena.