Premijer liga
Važna pobjeda Radnika u borbi za opstanak
Fudbaleri Radnika iz Bijeljine savladali su danas na svom terenu Mladost rezultatom 3:1 u meču 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
07.03.2021. u 16:59

Radniku je pripalo prvo poluvrijeme, a bolju igru krunisali su sa dva pogotka.

Oba puta strijelac je bio raspoloženi Crnogorac Milan Vušurović. On je prvi put pogodio u 9., a drugi u 44. minuti. Kod drugog gola ostalo je nejasno da li je lopta cijelim obimom prešla gol-liniju.

Gosti su se probudili u drugom dijelu, a golom Dedića u 82. minuti učinili su završnicu meča mnogo uzbudljivijom.

Ipak, u sudijskoj nadoknadi Huseinbašić je iskoristio veliku grešku Dedića u odbrani i rutinski pogodio mrežu Velića za konačnih 3:.

Radnik i Mladost sada su bodovno poravnati. Obje ekipe imaju po 19 bodova.