Zrinjski do vrha napunio mrežu Radnika
Zrinjski je u susretu 21. kola Premijer lige BiH upisao uvjerljivu pobjedu protiv Radnika rezultatom 4:1.
04.03.2022. u 19:51

Fudbaleri Zrinjskog odlično su otvorili susret i iz prve prave prilike u šestoj minuti dolaze do vodstva. Bilbija je sjajno glavom prebacio loptu na drugu stativu, a Janković je pogodio za vodstvo Plemića.

Tri minute kasnije Nemanja Bilbija svojim 19. golom ove sezone povećava vodstvo Zrinjskog. Jesenji prvak Premijer lige je u 12. minuti imao priliku za novi pogodak, međutim šut Jankovića odlazi preko gola Radnika.

Bašić u 18. minuti golom iz slobodnog udarca pogađa za 3:0 i veliku prednost Plemića. Zrinjski u 27. minuti dolazi do 4:0. Memija je uputio centaršut a lopta je završila iza leđa Muminovića.

U nastavku susreta nije bilo uzbuđenja sve do 87. minute kada rezervista Vazda postiže utješni pogodak za Radnik.

Zrinjski je lider na tabeli sa 54 boda, dok se Radnik nalazi na posljednjoj poziciji sa 15 osvojenih bodova.