Pješak je prebačen u Kantonalnu bolnicu Zenica nakon što ga je večeras udario automobil, potvrdio nam je dežurni operativni u MUP-u Zeničko-dobojskog kantona (ZDK).
Prema njegovim riječima, nesreća se dogodila u 22.10 sati na Magistralnom putu M-17 u mjestu Klopče kod Zenice.
- U saobraćajnoj nesreći učestvovali su putničko motorno vozilo i pješak koji je zadobio još neutvrđeni stepen povreda. Prebačen je u Kantonalnu blolnicu Zenica - dodao je dežurni operativni u MUP-u ZDK.
Saobraćaj se na ovoj dionici odvija naizmjenično jednom trakom.
Na licu mjesta su policijski službenici koji vrše uviđaj.