open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Vidjeli smo četiri pogotka
Bivši član Sarajeva zaustavio Zrinjski
AUTOR: Samir Mlaćo
12.07.2024. u 22:34
get url
text
Detalj sa današnjeg meča
Detalj sa današnjeg meča
FOTO: HŠK Zrinjski/Facebook
Prireme u Svetom Martinu na Muri mostarski Zrinjski okončao je remijem sa Slavenom Belupom. Bilo je 2:2, te u bh. klubu mogu biti zadovoljni ovom provjerom.
Ovo je bila posljednja provjera za Plemiće u ovom dijelu priprema, a Slaven je poveo u 15. minuti kada nakon ubačaja sa strane Ivan Jelić Balta glavom matira golmana Zrinjskog. Nije se dugo čekalo na izjednačenje.
Griješi odbrana Belupa, loptu dobija Ćuže i sigurno pogađa za 1:1. Bio je to konačan rezultat prvog dijela.
Belupo je po drugi put poveo u 49. minuti. Smušena reakcija odbrane Zrinjskog, lopta ponovo dolazi do Jelića Balte, a on preciznim udarcem postiže svoj drugi pogodak danas.
Balta je u Belupo stigao iz FK Sarajevo gdje je otpisao nedavni trener Sarajeva Simon Rožman.
U samoj završnici Zrinjski stiže do izjednačenja. Mlinar je centrirao sa strane, čini se da lopta nije nikoga ni dirala i završila je u mreži za 2:2.
Naredni prijateljski meč Zrinjski igra 18. jula protiv sarajevskog Željezničara.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.