Fudbalski klub Željezničar u 16 sati na Grbavici igra zaostalu utakmicu 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv Sloge.
A nekako u vrijeme kada su stigli zvanični sastavi, stigla je i epizoda upozorenje iz Vlade Kantona Sarajevo zbog zagađenja zraka u KS.
Pomalo nejasno formulirano, između ostalog je na snazi i zabrana javnog okupljanja radi zaštite zdravlja ljudi. A utakmica je javno okupljanje.
Utakmica bi trebala krenuti u 16 sati. Hoće li se igrati, hoće li uskoro stići pojašnjenje iz Vlade, ostaje nam da vidimo.