Dvostruki strijelac: Šta je junak Zrinjskog poručio nakon večerašnje pobjede?
Fudbaleri Zrinjskog savladali su u Mostaru ekipu AZ Alkmaara u meču prvog kola grupne faze Konferencijske lige.
21.09.2023. u 21:53

Plemići su nakon velikog preokreta slavili sa 4:3!

Nakon utakmice izjavu za medije dao je heroj večerašnje pobjede, Zvonimir Kožulj.

Kožulj je ušao u igru na poluvremenu kada je rezultat glasio 0:3 za AZ, a onda je sa dva pogotka i nekoliko odličnih pokrenutih akcija najviše doprinio velikom preokretu.

- Hvala na čestitkama. Moram da čestitam prije svega ekipi na karakteru i želji jer smo zaista odigrali odlično. Hvala i publici na velikoj podršci i pokazali su nam i na 3:0 ogromnu podršku.

Drugo poluvrijeme smo odigrali odlično i zbog ovoga i ovakvih stvari je sport zapravo interesantan. Drago mi je da sam doprinio ekipi i ovoj pobjedi - rekao je Kožulj.