open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Sastav Fenera za Lille
Jose Mourinho vjeruje Edinu Džeki: Može li se Dijamant iskupiti za promašaje u Francuskoj?
AUTOR: Faktor
13.08.2024. u 17:50
get url
text
Edin Džeko, kapiten fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine, predvodit će napad Fenerbahčea u večerašnjem revanšu trećeg kola kvalifikacija Lige evropskih prvaka protiv Lillea.
Istanbulski velikan pokušat će nadoknaditi gol zaostatka iz prvog meča, a Dijamant je ostao dužnik nakon prvog meča ove dvije ekipe jer je imao nekoliko prilika koje nije uspio pretvoriti u gol.
Jose Mourinho ukazao je povjerenje kapitenu Zmajeva i zbog sjajnog nastupa proteklog vikenda kada je golom osigurao minimalan trijumf protiv Adane na startu nove sezone u Turskoj. 
Za Fener će od prve minute igrati: Livaković, Mert, Caglar, Djiku, Oosterwolde, Ismail, Szymanski, Hakan Mert, Maximin, Tadić, Džeko.
Utakmica počinje u 19 sati, uz direktan TV prijenos na Arena Premium 2, a pobjednik ovog dvomeča u play-offu Lige prvaka ide na boljeg iz duela Slavia Prag (Češka) - Union Saint-Gilloise (Belgija). Česi su u prvom meču slavili sa 3:1.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.