open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Poraz Crvene zvezde od Monaca
Krunić dobio najnižu ocjenu: "Sine, to je plač majke božije, kako je igrao u Milanu?"
AUTOR: Faktor
23.10.2024. u 08:23
get url
text
FOTO: AA
Crvena zvezda deklasirana je od Monaca u trećem kolu Lige prvaka.
Beogradski tim poražen je rezultatom 5:1, a portal Mozzartsport je reprezentativcu Bosne i Hercegovine Radetu Kruniću za nastup dao najnižu moguću ocjenu (5).
- Postoji jedan navijač Crvene zvezde, iz starije garde, koji lošu igru voljenog kluba komentariše čuvenom poštapalicom: "Sine, to je plač majke božije". E, to je Rade Krunić u dresu Crvene zvezde od početka sezone, sa kulminacijom u Monacu - obrazlaže Mozzartsport nisku ocjenu Kruniću i dodaje:
- Da se čovjek zapita kako je reprezentativac Bosne i Hercegovine igrao u Milanu i bio jedan od ključnih igrača Rossonera. Prosto nije prisutan u duelima Lige prvaka. Koliko je Crvena zvezda blizu Monaca, toliko je Rade Krunić blizu ostvarenja In-beom Hwanga (bivši igrač Crvene zvezde koji je prešao u Feyenoord, op. a.). Fizički i motorički nemoćan - zaključili su.
Pored Krunića svi igrači Crvene zvezde ocijenjeni su peticom, izuzev senegalskog napadača Cherifa Ndiayea, strijelca utješnog pogotka za prvaka Srbije. On je dobio ocjenu šest.
Rade Krunić nije se našao na spisku Sergeja Barbareza za oktobarske utakmice Zmajeva protiv Njemačke i Mađarske.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.