Kao što je Faktor.ba i najavio sjednica Skupštine FK Željezničar će biti održana iz dva djela.
U petak navečer je održan prvi dio uz dva zaključka te je jasno da je Sanin Mirvić sve bliže ostvarenju zacrtanog.
- Skupština je oprijedjenjena da ostaje pri odlukama donesenim na sjednici od dana 26.12.2025. godine u vezi izbora strateškog partnera.
Delegati Skupštine daju saglasnost rukovodstvu Skupštine da formira tim koji će u saradnji sa strateškim partnerom i komunikaciji sa Federalnim ministarstvom pravde raditi na modelu Statuta koji će biti prihvatljiv - poručili su s Grbavice.
Večerašnjoj sjednici je online putem prisustvovao i Mirvić, a nastavak kad će se izabrati novi Upravni odbor je zakazan za nedjelju.
Podsjećanja radi, kako sada stvari stoje za novog predsjednika UO bit će imenovan upravo Mirvić.