open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Oglasili se iz FK Klis
Stadion bh. kluba žestoko nastradao u poplavama: Spremaju veliku akciju
AUTOR: Faktor
30.10.2024. u 14:13
get url
text
I dom FK Klis iz Buturović Polja teško je stradao u velikom poplavama koje su pogodile našu zemlju, tačnije dio Hercegovine.
Nastradao je i dom člana Druge lige FBiH grupa Jug, a sada počinje oporavak. U subotu od 10 sati kreće velika akcija i vjeruju u FK Klis da će sve proteći na najbolji način.
Kažu da su ćišćenje odgađali, te da je sada došao pravi trenutak.
- Vrijeme je za čišćenje infrastrukture FK Klis - vidimo se u subotu u 10:00 sati!
Nedavne poplave koje su pogodile dolinu Neretvice dovele su i do značajnih oštećenja na objektima FK Klis Buturović Polje, prvenstveno pomoćnom terenu, koji je u fazi izgradnje, uz nanošenje ogromnih količina mulja i na glavni teren i parking oko klupskih prostorija.
Imajući razumijevanje za naše navijače čiji su stambeni i pomoćni objekti u ovoj prirodnoj katastrofi pretrpjeli također velika oštećenja, akciju čišćenja kompleksa FK Klis odgađali smo 15-20 dana s ciljem da se prvo očiste spomenuti stambeni objekti i dvorišta.
Sada vas pozivamo da nam se pridružite 02.11.2024. godine (subota) od 10:00 sati na akciji čišćenja kako bismo našim objektima vratili stari sjaj.
Poželjno je da učesnici akcije ponesu ručne alate (lopate, grablje, krampe, kolica i sl) i VOLJU, dok će FK Klis osigurati rukavice, vreće za smeće i osvježenje.
Nadležnim institucijama ćemo se obratiti molbom za angažovanje barem dvije cisterne kako bismo i saprali prostor našeg kompleksa - naveli su iz FK Klis.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.