Željezničar nije uspio slaviti ni protiv Sloge iz Doboja.
Bilo je 0:0, iako su Plavi imali nekoliko prilika za pobjedu. Na kraju su razočarani napustili teren, uz žestoke uvrede sa tribina.
Svoje viđenje meča dali su trener Admir Derviši i Marko Maksimović.
- Žao mi je. Otvorili smo dobro utakmicu, nismo postigli pogodak, a onda se unijela nervoza. Da smo dali taj gol, sve bi bilo drugačije. Drago mi je što sam dao šansu našim mladim nadama - rekao je Derviši.
Sada slijedi zimska pauza, bit će burna za Plave.
- Pauza dolazi u pravo vrijeme, mislim da nemam šta drugo da kažem.
Pred kamere Arena TV stao je i trener gostiju Marko Maksimović.
- Dobro je otići na pauzu sa pozitivnim rezultatom. U šest utakmica uzeli smo sedam bodova. Dobro je kada se na Grbavici uzme bod, to svi znamo. Imali smo dosta problema cijelu polusezone te je sada vrijeme da se sjedne i sve analizira - jasan je bio Maksimović.