Prijateljski meč
Željezničar u Orašju deklasirao Hajduk sa 12:0
Hat-trick je kompletirao Asim Zec, a po dva su postigli Ermin Zec, Haris Hajdarević i Dženan Zajmović
12.10.2019. u 17:12

Fudbaleri Željezničara su u prijateljskoj utakmici savladali Hajduk iz Orašja sa 12:0.

Izabranici Amara Osima prvi dio susreta riješili su u svoju korist sa 4:0. Dva gola postigao je Ermin Zec, a po jedan Semir Štilić i Enes Sipović.

Tim sa Grbavice u drugih 45 minuta postigao je još osam golova. Hat-trick je kompletirao Asim Zec, po dva su djelo Harisa Hajdarevića i Dženana Zajmovića, a jedan je postigao Mustafa Mujezinović.

- FK Željezničar još jednom čestita NK Hajduk Orašje 100 godina postojanja, te se zahvaljuje na pozivu i gostoprimstvu u Orašju. Željo će sutra odigrati još jedan prijateljski susret, a protivnik od 15 sati je domaća Bosna iz Kalesije - saopćeno je iz FK Željezničar.

Prvo poluvrijeme Željo je počeo u sastavu: Kjosevski, Stevanović, Bogičević, Sipović, Pavić, Sadiković, Alispahić, Veselinović, Štilić, E. Zec i Krpić. U drugom dijelu Plavi su igrali u sastavu: Kršić, Šehić, Osmanković, Hajdarević, Stanić, Mehić, Dacić, A. Zec, Ramović, Mujezinović i Zajmović.