Mladi Norvežanin Erling Haaland ove zime je iz Salzburga prešao u redove Borussije Dortmund, ali golgeterske navike nije promijenio.
Norveški wunderkind je u šest nastupa u Bundesligi postigao deset golova, a upisao je i jednu asistenciju. Jedan pogodak postigao je u DFB Pokalu, dok je dva zabio u pobjedi Milionera nad PSG-om u prvom meču osmine finala Lige prvaka.
Poznata platforma posvećena fudbalu 433 objavila je zanimljiv video u kojem se vidi kako Haaland na klupi Borussije pije sadržaj iz male bočice nakon čega je imao dosta čudan izraz lica.
Izgleda da njegov "čarobni napitak" prilično gorak, ali očito dobro djeluje na drugog strijelca Lige prvaka u ovoj sezoni.
- Da li je neko shvatio koji je to tajni napitak Erlinga Haalanda - upisao je 433 svoje pratioce na Instragramu, a u ovoj objavio osim Haalanda označen je i protiv Bundeslige.
Ubrzo je stigao i prvi odgovor...
- Možda bi nam Erling Haaland mogao pomoći...Halo, Erlin, šta kažeš na ovo? - odgovorila je Bundesliga.
Iako se javio, Haaland je ostao tajnovit. Odgovorio je samo sa dva smajlija.