Kontrolni meč
GOŠK bolji od kombinovanog sastava Širokog Brijega
31.07.2019. u 22:02

U pripremnoj utakmici odigranoj u klupskom kampu "Musa-Karačić" komdinovani sastav Širokog Brijega poražen je s 2:1 od GOŠK-a.

Domaći tim povelo je pogotkom Josipa Barišića u 12. minuti, a gosti su samo pet minuta kasnije izjednačili golom Anesa Mašića.

Ekipa koja je prošle sezone ispala iz Premijer lige Bosne i Hercegovine do pobjede je stigla zahvaljujući golu Vedina Kulovića u 84. minuti utakmice.

NK Široki Brijeg: Miškić (od 70. Pehar), Marušić, Hrkać (od 75. Martić), Barišić, Vištica, Mašić (od 70. Lasić), B. Vukoja (od 46. Stanić), Z. Vukoja (od 60. Sesar), Gbakle, Jurilj (od 46. Franjić), Jurić (od 75. Lukić). Trener: Denis Ćorić.

NK GOŠK Gabela: Lukač, Ereiz, Mešanović, Islamagić, Hodžurda, Savić, Šunjić, Pavičević, Aletić, Mašić, Jusufbašić (još su igrali: Rizvanović, Kožul, Hukara, Mustafić, Kulović). Trener: Nenad Gagro.