Sporna situacija
Gosti bijesni: Da li je Rahmanović udario Nukića laktom u lice?
Tri pogotka i crveni karton epilog su prvog dijela meča između Sarajeva i Tuzla Cityja.
22.02.2020. u 18:36

Sarajevo vodi sa 2:1. Poveli su gosti preko Šarčevića u 16. minuti, a onda je Bordo tim preokrenuo golovima Ahmetovića u 40. i Hodžića u 46. minuti.

Kod rezultata 1:1 tim Elvira Baljića ostao je sa igračem manje, nakon direktnog crvenog kartona za Senegalca Badjija.

Brzo je Sarajevo kapituliralo brojčanu nadmoć, a kod vodećeg gola Sarajeva ostala je jedna situacija za "oko sokolovo".

Rahmanović, koji je prošao po strani, bio je u duelu sa Nukićem. Čini se da je brzonogi igrač Tuzlaka fauliran, ali sudija Grbić se nije oglasio. U nastavku napada je Rahmanović uputio centaršut, nakon čega je lopta završila u mreži Tuzla Cityja.

Uslijedili su burni protesti gostiju, ali Grbić je pokaztao na centar...