Kup Srbije
Jedan gol odlučio pobjednika u 200. derbiju između Partizana i Zvezde pred 15.000 gledalaca
Dvjestoti gradski derbi između Partizana i Crvene zvezde, koji je odlučivao o drugom finalisti Kupa Srbije, pripao je "crno-belima" s 1:0.
10.06.2020. u 22:04

Utakmica na stadionu JNA, koja je odigrana pred više od 15.000 gledalaca, da dobro ste pročitali nije nikakva greška, odlučena je u 58. minuti kada je izraelski internacionalac Bibras Natcho pogodio mrežu novog-starog prvaka Srbije.

Imala je i Crvena zvezda prilike na ovom susretu, a u prvom poluvremenu je Boakye pogodio prečku iz slobodnog udarca.

Partizan će se za trofej Kupa Srbije boriti protiv novosadske Vojvodine. Ekipa novopečenog bh. reprezentativca Siniše Saničanina, koji je odigrao svih 90 minuta, danas je s 1:0 slavila u gostima kod Čukaričkog.