Remi bez golova
Sjajni Velić zagorčao život Olimpiku, Vukovi opet u zoni ispadanja
Fudbaleri Olimpika propustili su dobru priliku da upišu osmu ovosezonsku pobjedu. Olimpik je na Koševu osvojio tek bod u duelu protiv Mladosti koji je okončan rezultatom 0:0.
12.05.2021. u 17:59

Domaći tim nije uspio iskoristiti ni činjenicu da je od kraja prvog poluvremena imao igrača više poslije isključenja Dedića, a mogli su gosti odnijeti i puni plijen da iz duela dvojice Hadžića kao pobjednik nije izašao golman Olimpika.

Ipak, svakako da je gostujući golman Velić jedan od najzaslužnijih što je na Koševu ostalo 0:0.

Naime, golman Mladosti je u 83. minuti susreta odbranio penal kapitenu Olimpika Adnan Osmanoviću i tako svoj tim spasio od sigurnog poraza.

Ni osvojenim bodom kod Olimpika Mladost još nije osigurala opstanak, niti je dobila licencu za takmičenje u PLBiH sljedeće sezone, baš kao i njen današnji protivnik.

U narednom kolu Mladost će biti domaćin Sarajevu, Olimpik gostuje u Bijeljini kod Radnika.