Težak udarac za aktuelne prvake: Kevinu Durantu pukla Ahilova tetiva?
11.06.2019. u 13:08

Mediji u Sjedinjenim Američkim Državama objavili su da je Kevin Durant najvjerovatnije pokidao Ahilovu tetivu, no iz Golden Statea se još nisu zvanično oglasili.

Durant će vjerovatno još danas obaviti magnetnu rezonancu nakon koje će biti poznat stepen ozbiljnosti njegove povrede.

Inače, košarkaši Golden State Warriorsa pobjedom 106:105 u gostima kod Toronta smanjili su rezultat u finalnoj seriji za prvaka na 3:2.

Aktuelni prvaci skupo su platili pobjedu do koje su stigli zahvaljujući promašenom šutu Kylea Lowryja jer se u drugoj četvrtini pete utakmice povrijedio Kevin Durant.

Velika zvijezda u noći s ponedjeljka na utorak upisala je prve minute poslije 8. maja ove godine, no čini se da je nedovoljno zalijećena povreda rezultirala mnogo ozbiljnijom.