Odlična forma
U duelu Basaksehira i Antalyaspora: Edin Višća postigao dva gola i asistirao za pola sata
Basaksehir na domaćem terenu trenutno vodi poritv Antalyaspora rezultatom 3 – 1, a dvostruki strijelac za prvaka Turske bio je naš nogometni reprezntativac Edin Višća.
24.10.2020. u 18:37

Njegov tim je poveo protiv Antalyaspora u 11. minuti. Oboren je Rafael u šesnaestercu gostiju. Siguran realizator najstrože kazne bio je naš Zmaj, koji je loptu poslao pravo po sredini gola.

Brzo su nogometaši Antalyaspor izjednačili preko Lukasa Podolskog u 14. minuti.
Ponovo na scenu stupa odlični Višća. U 23. minuti on ponovo dovodi aktuelnog prvaka Turske u vodstvo. Sudija je dosudio novi penal za domaće, Višćin udarac s bijele tačke prvo je odbranio Boffin, ali je bh. nogometaš zatim odbijenu loptu pospremio u mrežu gostiju.

Nakon dva gola Višće je u 27. minuti asistirao Kahveciju za 3:1.