Ne cvjetaju ruže ovog ljeta ni u mostarskom Zrinjskom, čemu svjedoči iznenadni odlazak trenera Željka Petrovića, a poslije njega i nekih igrača poput Filipa Bradarića koji se od stratega oprostio porukom "oprosti im šefe".
U javnosti se spekulira da se mišljenja čelnih ljudi aktuelnog osvajača Kupa Bosne i Hercegovine u posljednje vrijeme često mimoilaze, što je i jeste demokratija, a po kuloarima se može čuti da bi jedan od potpredsjednika Zrinjskog Amir Gross Kabiri mogao napustiti svoju funkciju u klubu.
Ovakve navode pokušali smo provjeriti u Zrinjskom, prema press službi kluba, a u cilju objektivnog informisanja javnosti, poslali smo upit da li je tačno da se Izraelac povlači sa pozicije koju obnaša, a stigao nam je odgovor o sponzorstvu njegove kompanije i Zrinjskog.
Ugovor o generalnom sponzorstvu između HŠK Zrinjski i M.T. Abraham Group / Aluminij industrija potpisan je 2021. godine i vrijedi do kraja tamičarske sezone 2025/26 - odgovorili su iz Zrinjskog.