- Razlog je bio ramazan. Ubrzo nakon zalaska sunca, igračima koji su obilježavali mjesec posta dopuštena je kratka pauza za osvježenje. Oba kluba i sudijski tim dogovorili su se prije utakmice da uključe kratko razdoblje odmora tokom kojeg igrači koji poste mogu jesti i piti (iftariti) - piše
Bild.