Liga prvaka
Bayern i Juventus maksimalni, Ronaldo spasio United, pobjeda Barce
Fudbaleri Bayerna i Juventusa ostvarili su nove pobjede i zadržali su stopostotan učinak i nakon 4. kola Lige evropskih prvaka.
02.11.2021. u 22:56

Bavarci su slavili protiv Benfice sa 5:2, a treba naglasiti da je VAR poništio gol gostima kod rezultata 0:0, a da Lewandowski nije iskoristio jedanaesterac u 45. minuti, kada je semafor pokazivao 2:1 za Bavarce.

Uprkos tome Poljak je kompletirao hat-trick, a kod jednog gola asistirao mu je i golman Manuel Neuer.

Juventus je savladao Zenit sa 4:2, a junak je bio Dybala. Argentinac je postigao dva gola, a upisao je i jednu asistenciju.

Atalanta je u 92. minuti ostala bez pobjede protiv Manchester Uniteda (oba gola za goste postigao je Ronaldo i to u 45+1 i 90+2), a Villarreal je slavio protiv Young Boysa.

Važan trijumf ostvarila je i Barcelona koja je slavila na gostovanju kod kijevskog Dynama. Trenutak odluke dogodio se u 70. minuti kada je Ansu Fati "pocijepao" mrežu Bushchana.

Lille je priredio iznenađenje i ostvario gostujuću pobjedu kod Seville (2:1).