Begović nastradao u gostima kod Burneleyja, kiks Uniteda
Okončano je sedam susreta 6. kola engleske Premier lige
22.09.2018. u 17:58

Manchester City je sa visokih 0:5 slavio na gostovanju protiv Cardiffa.

Aguero je u 32. minuti doveo Građane u vodstvo, da bi samo tri minuta kasnije Silva to isto vođstvo uduplao. Minut pred kraj prvog dijela Gundogan pogađa za 3:0. U 67. minuti Mahrez je dodatno povisio vođstvo, a onda je 89. minuti svojim drugim pogotkom postavio konačni rezultat utakmice.

Manchester United je remizirao na domaćem terenu protiv Wolverhamptona rezultatom 1:1. Crveni đavoli su poveli u 18. minuti preko Freda, ali je Moutinho u 53. pogodio za izjednačenje i tako postavio konačni rezultat utakmice.

Ekipa Liverpoola savladala je na domaćem terenu Southampton rezultatom 3:0. Domaći su poveli u 10. minuti autogolom Hoedta, a desetak minuta kasnije Matip povisuje na 2:0. Konačni rezultat postavio je Salah u finišu prvog dijela.

Begovićev Bournemouth poražen je sa visokih 4:0 na gostovanju protiv Burnleya. Golove za domaći tim su postigli Vydra, Lennon i Barnes dva puta.