Majstorija za trijumf
Hajradinović s dva gola Osijek učinio liderom 1. HNL
Fudbaleri Osijeka izbili su privremeno na lidersku poziciju 1. HNL nakon što su u 6. kolu s 2:1 savladali Lokomotivu
01.09.2018. u 23:02

Osijek je poveo u sedmoj minuti kada je Haris Hajradinović, nekadašnji mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine, sigurno realizovao najstrožiju kaznu.

Dejan Radonjić je izjednačio u 70. minuti, i to nakon što je "popravio" promašeni jedanaesterac.

Da sva tri boda ostanu u gradu na Dravi pobrinuo se ponovo Hajradinović. Fantastičnim udarcem u 74. minuti susreta fudbaler koji je ponikao u omladinskoj školi FK Željezničar matirao je Krunoslava Henadija, koji je u 44. minuti zamijenio Ivu Grbića.

Sa dva gola Lokomotivi Hajradinović na svom kontu poslije šest kola ima četiri pogotka i tri asistencije.