Bundesliga
Hoffenheim bolji od Schalkea, Bičakčić priliku dobio u drugom poluvremenu
20.10.2019. u 19:54

U posljednjem susretu 8. kola njemačke Bundeslige fudbaleri Hoffenheima s 2:0 nadigrali su Schalke, i tako spriječili Rudare da eventualnom pobjedom izbiju na vrh tabele.

Pobjednik u ovom duelu odlučen je u posljednjih 20-ak minuta utakmice.

Prednost TSG-u donio je pogodak Andreja Kramarića iz 72. minuti meča, a samo četiri minuta kasnije domaći trener odlučio je na teren poslati bh. reprezentativca Ermina Bičakčića umjesto desnog beka Posha.

Pobjedu domaćima potvrdio je Bebou pet minuta prije kraja susreta kada je pogodio nakona asistencije Hubnera.

Nakon večerašnje pobjede Hoffenheim ima 11 bodova, dok Schalke na šestoj poziciji ima tri boda više.

Ranije danas Koln je s 3:0 porazio Paderborn u derbiju začelja i tako pobjegao iz opasne zone.

Golove s utakmice Hoffenheim - Schalke pogledajte OVDJE.