Leotar razbio Tuzla City, remi Igmana i Posušja
Fudbaleri Leotar deklasirali su Tuzla City u 17. kolu Premijer lige BiH, dok je duel Igmana i Posušja završen bez pobjednika.
06.11.2022. u 14:49

Trebinjci su na Policama slavili sa 4:0, a već nakon poluvremena imali su tri gola prednosti. Dejan Uzelac je u 2. minuti doveo domaće u vodstvo, a do odlaska na odmor pogađali su Mahir Karić (27) i Haris Handžić (29).

U nastavku meča mrežu gostujućeg golmana zatresao je i David Čavić u 51. minuti.

VEZANI TEKST - Pred meč sa Leotarom iz FK Tuzla City se pitaju: Da li je unaprijed određen pobjednik?

Gosti su se prije meča oglasili na svojoj Facebook stranici i uz fotografiju Roberta Zrilića, predsjednika Komiteta za sudije i suđenje FSBiH, sa službenim licima utakmice, uz pitanje "Je li unaprijed određen današnji pobjednik?".

Dosta sadržajnu utakmicu smo gledali i u Doboju u Kaknja, gdje su Igman i Posušje podijelili bodove.

Redale su se prilike na obje strane, ali golmani Ćeman i Kukić uspjeli su sačuvati svoje mreže, pa je završilo najnepopularnijim rezultatom - 0:0.