Pet od pet
Pala Sjeverna Makedonija: Futsal reprezentacija BiH slavila i u Skoplju
Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Sjevernu Makedoniju u pretposljednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
08.04.2021. u 20:27

Zmajevi su slavili u Skoplju sa 3:2, a ovim trijumfom samo su potvrdili prvo mjesto u našoj grupi (već su osigurali plasman na EURO) i zadržali stopostotan učinak u našoj grupi - pet od pet.

U 12. minuti bh. tim je poveo golom Marina Sesara. Naš defanzivac oslobodio se svog čuvara i uz lošu reakciju domaćeg golmana pogodio je mrežu rivala.

Početkom drugog dijela domaći su izjednačili preko Darka Rangotova, a rezultat se nije mijenjao do 36. minuta, kada je bh. tim nakon sjajne akcije prekom Mirka Hrkača poveo sa 2:1.

Ramadan je u 39. minuti izjednačio na 2:2, ali je Bilal Jelić na 12 sekundi prije kraja pogodio za konačnih 2:3.