Glavobolja za Osima
Prijateljski meč: Zrinjski osramotio Želju u Međugorju
Fudbaleri Zrinjskog savladali su Željezničar u prijateljskom meču odigranom u Međugorju.
06.02.2021. u 16:10

Mostarci su slavili sa 2:1, osramotili su rivala, a trijumf je mogao biti i ubjedljiviji.

Izabranici Amara Osima djelovali su nezainteresovano, a da nisu bili u dresovima kluba sa Grbavice, lako se moglo zaključiti da se radi o amaterima koji su došli na rekreaciju.

Zadnja linija Želje napravila je bezbroj grešaka, vezni red kao da nije postojao, a napadači do finiša meča "nisu ni pogledali" na gol Mostaraca.

S druge strane izabranici Sergeja Jakirovića djelovali su organizovanije, sa jasnom željom da danas ostvare pobjedu.

U prvom poluvremenu mrežu Erića zatresao je Ivan Enin u 30. minuti, a stopostotnu priliku imao je i Filipović. Sličnu sliku gledali smo i u nastavku meča, a za 2:0 pogodio je Miljan Govedarica u 72. minuti.

Plemići su danas Osimu zadali glavobolju, te ukazali na velike probleme u igri Plavih.

Utisak na blijedo izdanjne nije popravio ni počasni gol koji je u 86. minuti postigao Ermin Zec.