Francuska
Sead Kolašinac debitovao za Marseille u "ludoj" utakmici na Velodromu
Sead Kolašinac, fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, debitovao je u dresu Marseillea.
04.02.2022. u 22:52

U "ludoj" utakmici na Velodromu protiv Angersa u 23. kolu Ligeu 1, koja je završena pobjedom Marseille (5:2), naš defanzivac igrao je do 64. minute.

Gosti su sjajno otvorili meč i već u 8. minuti poveli su golom Fulginija. Novi šok za KOlašinca i saigrače uslijedio je tri minute kasnije kada je Bentaleb pogodio za 0:2.

A, onda je uslijedio veliki preokret. Milik je u 18. minuti smanjio na 1:2, a tri minute kasnije Gerson izjednačuje na 2:2.

Do punog preokreta domaći dolaze u nastavku. Arkadiusz Milik je u 70. minuti svojim drugim golom donio prednost, a osam minuta kasnije kompletirao je hat-trick.

Konačnih 5:2 postavio je Cengiz Under u 85. minuti.