TOK UTAKMICA: Željezničar - Radnik 2:0, Borac - Rudar 1:0
Utakmicama Željezničar - Radnik i Borac - Rudar, spuštena je zavjesa na 17. kolo Premijer lige BiH.
21.11.2021. u 14:45

Domaći su imali imperative pobjede i do njih su i došli. Plavi su na Grbavici slavili sa 2:0, a Borac je upisao "minimalac" protiv Rudara.

_____________________

90. minut: Završene su utakmice u Sarajevu i Banjoj Luci.

90. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Željo vodi 2:0, strijelac je Zdunić na asistenciju Bekrića.

85. minut: Kakva greška Kosorića, ali Marković se nije proslavio i upropastio je veliku priliku za Radnik.

79. minut: Gosti su tražili nakon što je lpta u ruku pogodila jednog igrača Želje. Grbić nije pokazao na bijelu tačku. Radnik je oštećen na Grbavici.

60. minut:Rudar je imao sjajnu priliku. Amoah je uposlio Kulenovića, koji je obrukao i promašio je loptu.

50. minut: GOOOOOOOLLLLLLL! Željo je poveo golom Juričića, koji je sjajno ubacivanje Blaževića pretvorio u pogodak.

45. minut: Završena su prva poluvremena.

36. minut: Traljav pokušaj Juričića, koji je mogao i morao bolje nakon ubačaja Mekića.

32. minut:Sporna situacija na Grbavici. Vrhovac je srušio Hasukića, ali sudija Grbić nije dosudio jedanaesterac za goste.

27. minut: GOOOOOLLLLLLL! Borac vodi protiv Rudara. Meleg je strijelac za Banjalučane.

25. minut: Hodžić sada brani udarac Juričića.

23. minut: Nema većih uzbuđenja ni u Banjoj Luci, gdje također mreže miruju.

18. minut: Velika prilika za Radnik, ali Blažević je blokirao udarac Todorova.

2. minut: Na Grbavici se ponovo pjeva pjesma Dine Merlina "Zar je to sve što imam od tebe", a za koju je trener Plavih rekao da ga vrijeđa!

1. minut: Počeo je meč na Grbavici.

14:54 sati: Posušje je u prvom današnjem meču savladalo Leotar sa 1:0. Strijelav odlučujućeg gola bio je Barišić u 86. minuti.

14.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica 17. kola PLBiH.