Pokušao stići loptu
Vrsaljkov "kung-fu" potez protiv Belgijanaca postao je viralni hit
Reprezentacija Hrvatske poražena je od Belgije s 1:0 u posljednjem pripremnom meču pred Evropsko prvenstvo.
07.06.2021. u 10:51

Pobjednika u susretu koji se odigrao u Briselu odlučio je pogodak Romelua Lukaku iz 38. minute.

VEZANI TEKST - Belgijski napadač nije igrao protiv Hrvatske, pa je odlučio uskočiti u ulogu kamermana

Desni bek viceprvaka svijeta Šime Vrsaljko odigrao je cijeli meč, iako ovog proljeća nije bio standardan u svom Atletico Madridu koji je osvojio titulu prvaka Španije.

Vrsaljko je nakon utakmice postao pravi hit na društvenim mrežama zbog kung-fu poteza iz 88. minute.

Lukaku je dvije minute prije kraja pokušao probiti hrvatsku obranu, a lopta se od Vrsaljka odbila izvan igre. Iako je bilo jasno da će lopta završiti u autu, Vrsaljko se zaletio, skočio i poletio zrakom kako bi to pokušao spasiti. Nije uspio, no njegov postao viralan na društvenim mrežama.

Vrsaljkov potez pogledajte na ovom linku.