Finiš priprema
Leotar uoči dolaska na Grbavicu potopljen u Nikšiću, remi Igmana i Širokog Brijega
Fudbaleri Leotara gostovali su u Nikšiću kod Sutjeske uoči nastavka takmičenja u Kupu i Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
11.02.2023. u 16:04

Trebinjci su kod vodećeg tima crnogorskog prvenstva ubjedljivo poraženi rezultatom 3:0.

Sutjeska je razbila Leotar u prvom poluvremenu. Tim Marka Maksimovića načeo je Vuković golom u 14. minuti, a Conraad je golovima u 18. i 33. minuti postavio konačan ishod.

Leotar narednog vikenda gostuje kod Želje na Grbavici u meču osmine finala Kupa BiH.

Na teren su danas izašla i dva premijerligaška tima - Igman i Široki Brijeg, a njihov duel završen je najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Široki Brijeg će sljedećeg vikenda u osmini finala Kupa BiH na Pecari odmjeriti snage sa Tuzla Cityjem, dok je Igman ispao iz ovog takmičenja i proljetnu premijeru imat će 25/26. februara kada im u goste stiže Željezničar u sklopu 20. kola Premijer lige BiH.