Remi posrnulih velikana
Ahmedhodžićev Bordeaux prosuo dva gola prednosti protiv konkurenta u borbi za opstanak
Fudbaleri Bordeauxa nisu uspjeli slaviti protiv St. Etiennea, još jednog francuskog velikana koji se ove sezone bori za opstanak.
20.04.2022. u 21:38

Duel je završen rezultatom 2:2, a tim za koji nastupa Anel Ahmedhodžić ispustio je dva gola prednosti.

Bordeaux je stigao do prednosti u 16. minuti kada je pogodio Mara. Sedam minuta poslije Onana je uduplao prednost domaćeg tima.

Ipak, St. Etienne se vratio u život pogotkom Bouange u 33. minuti, a Nordin je u 65. minuti poravnao na 2:2.

Bordeaux je u 89. minuti pogodio i treći put na meču, ali je nakon intervencije VAR-a gol poništen.

Ahmedhodžić je odigrao cijeli susret, a zaradio je i žuti karton.

Do kraja sezone u Francuskoj ostalo je još pet kola.

Bordeaux ne na pretposljednjem, 17. mjestu sa 27 bodova, St. Etienne je 18. sa četiri boda više.