Borac "pao" na Tušnju: Tuzla City slavi Voju Ubiparipa

Objavljeno: 03.08.2019. u 21:58

Strijelac za gostujući tim bio je Stojan Vranješ

Građani slavili sa 2:1

Fudbaleri Tuzla Cityja na Tušnju su savladali Borac sa 2:1, a junak domaćeg tima je dvostruki strijelac Vojo Ubiparip.

Borac je bio opasniji na startu utakmice, ali u prvom poluvremenu mreže su mirovale.

U nastavku meča prvi prijete domaći preko Zlatkovića, a na drugoj strani Vujaklija je upropastio dobar napad Banjalučana.

Domaći su poveli u 63. minuti majstorijom Ubiparipa, koji sjajno pogađa iz slobodnjaka.

Uzvratio je Vranješ tri minuta kasnije i poravnao na 1:1.

Trenutak odluke dogodio se u 83. minuti kada je Ubiparip drugim golom, ovaj put glavom, Tuzlacima osigurao drugu ovosezonsku pobjedu.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]