Trener Reala
Carlo Ancelotti otkrio šta (ni)je rekao svojim igračima na poluvremenu
Fudbaleri Real Madrida savladali su sinoć Liverpool nakon velikog preokreta u prvom susretu osmine finala Lige prvaka rezultatom 5:2.
22.02.2023. u 16:47

Redsi su sjajno otvorili meč na Anfieldu i imali dva gola prednosti, ali su se Kraljevi vrlo brzo nevjerovatnom igrom vratili u duel i došli do zasluženog i ubjedljivog trijumfa.

Trenera Kraljeva Carla Ancelottija na pitanje šta je rekao igračima na poluvremenu (kad je rezultat bio 2:2), dao je  kratak i jasan odgovor.

- Jesam li im šta rekao na poluvremenu? Ne. Znali su tačno što trebaju napraviti tako da nismo o tome razgovarali - poručio je italijanski stručnjak.

Podsjetimo, na otvaranju drugog poluvremena Kraljevi su došli do preokreta, kada Militao na asistenciju Modrića pogađa za 3:2.

Kraljevi na tome nisu stali. Benzema u 55. minuti povećava prednost svog tima, za potpuni šok domaćih navijača na Anfieldu.

Benzema 67. minuta kasnije svojim drugim golom na susretu postavlja konačnih 5:2.