Stoper Zmajeva
Dennis Hadžikadunić: Protiv Finske nismo uradili ono što smo trebali uraditi, ostalo je bilo dobro
Fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je poražena od Ukrajine u meču posljednjeg kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. godine u Kataru.
17.11.2021. u 08:25

Gosti su slavili sa 2:0 i tako izborili plasman u baraž. No, sve bi možda bili drugačije da je pogodio Dennis Hadžikadunić u posljednjim skundama prvog poluvrema.

Nakon kornera, njegov udarac odbranio je ukrajinski golman, a to je dalo krila njegovim saigračima koji su u nastavku dva puta matirali Vasilja.

- Igrali smo jako dobro prvo poluvrijeme, a u drugom su nas oni više napdali. Nesretno smo primili gol, otvorili se, oni su dali taj drugi gol na kontru i tako i je i završilo.

Po meni smo jako dobro igrali do Finske, gdje nismo radili ono što treba da radimo. Tu smo mogli puno više, a ostale utakmice smo ostavljali srce na teren i to je to.

Nadam se da ćemo još napraviti iskorak - rekao je Hadžikadunić.