1. HNL
Dinamo deklasirao Rijeku, Gojak gostima zadao konačni udarac
Fudbaleri zagrebačkog Dinama upisali su 19. ovosezonsku pobjedu nakon što su u derbiju 24. kola 1. HNL s visokih 4:0 deklasirali Rijeku.
29.02.2020. u 19:30

Da se Riječani neće dobro provesti na Maksimiru danas, dala je naslutiti prva minuta u kojoj je kapiten Modrih Arijan Ademi pogodio za 1:0.

Bio je to rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme, ali i rezultat koji je semafor na Maksimiru prikazivao sve do 81. minute, a onda je uslijedila prava kanonada gostujućeg gola.

Devet minuta prije kraja Kadzior je povisio na 2:0, a samo četiri minute poslije Oršić je zabio za 3:0.

Tu nije bio kraj mukama Riječana, finalni nudarac zadao im je bh. reprezentativac Amer Gojak. Mladi veznjak koji je priliku dobio u 68. minuti susreta u trećoj minuti sudijske nadoknade pogodio je za konačnih 4:0.

Golove s utakmice Dinamo - Rijeka pogledajte OVDJE.