NBA
Džanan Musa na klupi, Luka Dončić solidan, Giannis Antetokounmpo briljirao
Grk je za 21 minutu na parketu ubacio 37 poena, dodavši tome devet skokova i četiri asistencije
15.01.2020. u 08:01

Džanan Musa, košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine, ponovo je ostao bez minutaže u NBA ligi. Njegov Brooklyn je poražen na domaćem parketu od Utah Jazza (107:118), a Zmaj je ostao na klupi. Goste su do pobjede predvodili Ingles sa 27, Mithchell (25), te Gobert koji je ubacio 22 poena i imao 18 skokova.

Najbolji kod Netsa bio je Kyrie Irving sa 32 poena i 11 asistencija. Dallas Mavericksi su kao gosti savladali Golden State Warriorse rezultatom 124:97. Luka Dončić i društvo lako su izašli na kraj sa nekadašnjim NBA prvacima. Dwight Powell je sa 21 poenom predvodio Mavse, dok je Slovenac ubacio 20 poena i tome dodao osam skokova.

Sjajnu utakmicu odigrao je Giannis Antetokounmpo. Grčka zvijer vodila je Milwaukee do trijumfa protiv New York Knicksa. Bucksi su slavili 128:102, a Giannis je briljirao i za 21 minutu na parketu ubacio 37 poena, dodavši tome devet skokova, te četiri asistencije.