Košarkaški Zmaj
Emir Sulejmanović: Pobjedu poklanjamo našem narodu
Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je odličnu utakmicu u drugom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2023. godine i u gostima došla do pobjede protiv Bugarske (85:75).
29.11.2021. u 21:24

Zmajevi su sjajno otvorili utakmicu, a u prvih šest minuta briljirao je Emir Sulejmanović, koji je od naših 18 ubacio 12 poena.

Nakon toga preselio je na klupu, a priliku je dobio tek u drugom poluvremenu. Meč je završio sa 14 poena i osam skokova.

VEZANI TEKST - Vedran Bosnić i Miralem Halilović sretni zbog pobjede

- Počeli smo veoma dobro u odbrani i nismo ponovili greške iz prvog poluvremena utakmice protiv Češke. Stvarno mislim da smo zasluženo na kraju slavili i ovu pobjedu, naravno, poklanjamo našem narodu. Nadam se da će biti ponosni na nas.

Jedva čekam februar da se opet okupimo i da opet igram za reprezentaciju - rekao je Sulejmanović za zvaničnu Facebook stranicu KSBiH.