Crna Gora
Haos u Tuzima: Letjele baklje, stolice, sukobili se navijači, meč prekinut
Utakmica 23. kola crnogorske Telekom lige Dečić - Budućnost, pri rezultatu 0:1 (autogol Rudovića u 3. minutu), prekinuta je u 18. minutu, a nakon 36 minuta delegat utakmice Miodrag Gardašević zvanično je saopćio da se utakmica neće nastaviti.
05.03.2022. u 15:37

Sve je krenulo od 18. minute - Budućnost je imala napad, Rudović nespretno intervenisao, lopta se neočekivano našla kod Ivanovića, kojem je u susret krenuo golman Dragojević. Gosti su tražili penal, a iako je Ivanović ostao da leži, sudija Miloš Bešović pokazao je samo da se igra nastavi.

Odmah poslije toga krenule su nemile scene. Sa tribine gdje su navijači Budućnosti, počele su da lete stolice i baklje, a ubrzo je uslijedio i sukob s navijačima domaćem tima.

Krenula je "razmjena" stolica, a gosti su nastavili da bacaju baklje.

Policija je ispraznila tribinu, ali se sukob prenio i van stadiona. Kada je policija dobila pojačanje, gostujući navijači ispraćeni su za Podgoricu, nakon čega se situacija smirila.