Konfuzija
Jeste li vidjeli kakav gol je primio Begović za poraz Qarabaga?
Dva prekida bila kobna za Begovića i saigrače u Nikoziji
07.11.2019. u 21:25

Asmir Begović je sa Warabagom izgubio meč 4. kola Evropske lige na gostovanju kod APOEL-a u Nikoziji.

Azerbejdžanski predstavnik imao je prednost od 10. minute, zahvaljujući pogotku Medvedeva.

U nastavku su dva prekida bila kobna za Begovića i saigrače. Prvo je u 59. minuti nakon kornera Matić izjednačio na 1:1, a trenutak odluke dogodio se dvije minute prije kraja meča, kada je Ioannou s(p)retno pogodio za preokret.

Dugo je lopta putovala poslije izvedenog kornera, igrač APOELA ostao je usamljen, a poslije velike konfuzije u odbrani lopta je završila iza Begovićevih leđa, koji je, možda, u ovoj situaciji mogao i bolje intervenisati.

Begović je imao dvije odbrane na meču, a za nastup je od portala Sofascore dobio ocjenu 6.4.