Invazija
Jesu li Ibrahimović i igrači LA Galaxyja alergični na patke?
Razlog za visok poraz LA Galaxya može tražiti u neobičnoj invaziji na terenu koja se dogodila u 32. minuti
02.09.2018. u 17:30
Patka na terenu tokom utakmice MLS-a

Real Salt Lake protekle noći nanio je težak poraz LA Galaxy, a ekipa predvođena Zlatanom Ibrahimovićem poražena je sa visokih 6:2.

Damir Kreilach bio je prvo ime utakmice sa hat-trickom, dok se Ibrahimović nije upisati u strijelce.

Razlog za visok poraz LA Galaxya može tražiti u neobičnoj invaziji na terenu koja se dogodila u 32. minuti. Naime, domaćini su se pripremali izvesti korner kada se na terenu pojavila - patka!

Nikome nije bilo jasno što se događa, a nekoliko zaštitara ju je opkolilo pokušavajući je usmjeriti prema izlazu s terena.

Možda bi se s obzirom na rezultat i teška poraz fudbaleri LA Galaxyja mogli zapitati da li su možda alergični na patke...