Super liga
Konyaspor prekinuo dugi niz bez pobjede, asistencija Miloševića
06.05.2019. u 21:41

Fudbaleri Konyaspora slavili su s 4:2 u gostima kod Alanyaspora u susretu 31. kola turske Super lige.

Tim iz Konye bio je bez pobjede u posljednjih 11 prvenstenih mečeva, a ovaj trijumf stigao je u pravo vrijeme.

Alanyaspor je poveo golom Cissea u 29. minuti, da bi periodu od 39. do 41. minuti gosti golovima Jevtovića i Jonssona stigli go totalnog preokreta. Reprezentativac Bosne i Hercegovine Deni Milošević bio je u ulozi asistenta za drugi gol svog tima, što mu je četvrta ovosezonska asistencija.

Još tri gola vidjeli smo u nastavku. Poslije samo dvije minute igre Cisse je pogodio za 2:2, da bi pogocima Sahinera i Hurtada Konya stigla do pobjede.

Amir Hadžiahmetović priliku je dobio u 87. minuti kada je zamijenio zemljaka Miloševića