Veliko iznenađenje
Krupa šokirala Široki Brijeg na Pecari
Fudbaleri Širokog Brijega i Krupe podijelili su bodove u meču 25. kola Premijer lige BiH.
11.04.2021. u 18:54

Domaći su na Pecari do 94. minuta imali tri boda u ruci, ali je onda Nikolić "sa zvukom sirene" pogodio za 2:2 i šokirao domaće.

Krupa je bolje otvorila meč 25. kola, a bolju igru krunisali su u 18. minuti kada je kapitulirao domaći golman Miškić. Poslije jednog ubačaja sa desne strane Dujaković je pogodio za veliko slavlje gostiju.

Ipak, Široki se vrlo brzo oporavio od šoka. Tri minute kasnije bilo je 1:1.

Medić je vratio loptu u sredinu kaznenog prostora, koju pod prečku zakucao poljski napadač Mateusz Zachara.
Do kraja poluvremena bilježimo još po jednu priliku, ali golmani - Miškić i Kolak bili su na visini zadatka.

U 56. minuti Miškić je odbranio stopostotnu priliku koju je imao Miškić, a potom je uslijedila kazna. Široki je u 70. minuti stigao do preokreta.

Medić je ubacio, golman Kolak loše reagira i lopta je završila u golu iza njegovih leđa.

I kada se očekivao kraj meča Nikolić je pogodio za 2:2 i veliko slavlje gostiju.