Zmaj pogodio
Malmo prokockao pobjedu nakon Nalićeve majstorije
Fudbaleri Malmoa remizirali su u duelu 18. kola Allsvenskana protiv Norrkopinga, a rezultat je na kraju susreta glasio 1:1.
11.09.2021. u 17:20

Gosti su prvi mogli do prednosti u 12. minut, ali je Nyman promašio penal.

Odmah na startu drugog poluvremena priliku je dobio bh. reprezentativac, a samo 13 minuta kasnije postigao je atraktivan pogodak nakon asistencije Beijma. Veznjak našeg nacionalnog tima protivničku mrežu zatresao je petom.

Dvadesettrogodišnjem veznjaku švedskog prvaka ovo je bio četvrti pogodak u 17. ovosezonskom nastupu u prvenstvu, a upisao je i tri asistencije.

Domaći sastav prednost je imao sve od pete minute sudijske nadoknade, kada je Adegbenro pogodio za konačnih 1:1

Za razliku od Nalića, koji je priliku dobio kao rezerva, Anel Ahmedhodžić je svoje mjesto našao u početnom sastavu Malmoa.