Slavio i Wolfsburg
Ni sjajni Anel Ahmedhodžić nije mogao zaustaviti prvaka Evrope
Fudbaleri Chelseaja savladali su Malme i u drugoj utakmici grupne faze Lige prvaka.
02.11.2021. u 20:36

Nakon što su Plavci pred domaćim navijačima slavili sa 4:0 protiv švedskog prvaka, večerašnji "revanš" završen je rezultatom 1:0.

Aktuelnog prvaka Evrope nije mogao zaustaviti ni sjajni bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić, koji je propustio prvi meč u Engleskoj zbog kartona, a večeras je bio jedan od najboljih igrača na terenu.

Ipak, gosti su slavili golom Ziyecha iz 56. minute, koji je ispratio sjajnu asistenciju Hudson-Odoia i pogodio za, kasnije će se ispostaviti, konačnih 0:1.

Ahmedhodžić je odigrao cijeli meč, a Adi Nalić, drugi bh. reprezentativac iz Malmea, u igru je ušao u 74. minuti.

U drugom meču koji je odigran u terminu od 18.45 sati Wolfsburg je u Njemačkoj bio bolji od austrijskog Salzburga sa 2:1.